Roltechnik

Sprchové kúty, vane, vaničky a hydromasáže


Spoločnosť Roltechnik bola založená roku 1991 a patrí k prvým spoločnostiam v regióne Východnej Európy v oblasti výroby a distribúcie sprchovacích kútov, akrylátových vaní, vaničiek a hydromasážnych zariadení.

Už od prvých počiatkov svojej činnosti slávilo precízne spracovanie ich výrobkov úspech nielen v ČR, ale aj na najnáročnejších trhoch ako sú Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko atď. V súčasnej dobe pôsobí aktívne spoločnosť ROLTECHNIK na viac ako 20 európskych trhoch.

Dnes ponúkame svoje výrobky pod 3 ucelenými značkami Sanipro, Roltechnik a Extreme Wellness. V sortimente firmy možno nájsť riešenie pre každú kúpeľňu, požiadavky zákazníkov je možné naviac riešiť aj netypizovanými výrobky na mieru. Pri vývoji a výrobe našich výrobkov je samozrejmosťou ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Veľký dôraz je kladený na uplatňovanie moderných systémov riadenia kvality. Spoločnosť Roltechnik je držiteľom certifikátov kvality a environmentálneho manažmentu podľa medzinárodných noriem.

So značkou ROLTECHNIK si do vlastnej kúpeľne prinesiete európsku kvalitu, overenú úspechmi na najnáročnejších svetových trhoch. Kúpeľňové štúdio AQUATICA® ako obchodný partner firmy ROLTECHNIK vám môže ponúknuť výhodné ceny aj pre ďalší predaj. Ak ste obchodná, stavebná alebo montážna firma, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si výhodné obchodné podmienky.

Na stiahnutie: ROLTECHNIK_produktov_katalog_2018.pdf