Odborné poradenstvo

Kúpeľňa je miesto, kde trávi každý človek minimálne 15 minút denne.


Je miestom odpočinku, relaxácie a preto by sme mali výberu a realizácii novej kúpeľne venovať maximálnu pozornosť. K tomu aby ste sa mohli dobre rozhodnúť potrebujete kvalitné a overené informácie. Preto je dobré obrátiť sa na profesionálov, ktorí vám pomôžu zorientovať sa v mori informácií a nájsť to pravé „orechové“ pre Vás. V rámci odborného poradenstva vám ponúkame :

poradna_264px.jpg

- Odbornú konzultáciu
- Zameranie priestoru
- 3D grafický návrh (vizualizáciu)
- Cenovú kalkuláciu

Držíme sa príslovia „ dvakrát meraj a raz rež“ a preto venujeme maximálnu pozornosť prípravnej fáze, kde sa dá odfiltrovať najviac prípadných problémov a nedorozumení pri samotnej realizácii. V prípade, že máte záujem, dohodnite si konkrétny termín konzultácie.

3D grafický návrh

Jedenkrát vidieť, je lepšie ako stokrát počuť.


Pre vytvorenie predstavy o novej kúpeľni ľudia vychádzajú obyčajne z dvoch variantov: buď ju menia od základov sami alebo si zvolia najjednoduchší, ale zároveň profesionálnejší spôsob a svoje predstavy zveria dizajnérom, ktorí im v tom pomôžu.

Máte špeciálnu predstavu o svojej novej kúpeľni? Máte radi výnimočnosť a originalitu?

vizualizacie_264px.jpgKúpeľňové štúdio AQUATICA pre Vás na mieru zhotoví vizuálny trojrozmerný návrh kúpeľne, ktorý kvalitou ďaleko prevyšuje práce konkurenčných štúdií. Pozrite si niekoľko našich návrhov v sekcii Galéria.

Veríme, že Vám pomôžeme urobiť to správne rozhodnutie pre Vašu kúpeľňu. Na mieru pre Vás “ušijeme” návrh i cenovú kalkuláciu.

Doprava tovaru

Nakúpili ste a rozmýšľate ako to dopraviť domov?


Ospravedlňujeme sa,ale momentálne dopravu tovaru až do odvolania,z technických príčin nezabezpečujeme.                                  O zmenách Vás budeme informovať.Ďakujeme za pochopenie. 

odvoz_264px.jpg

Záručný a pozáručný servis

Predajom sa naša práca a ani náš obchodný vzťah nekončí.


V prípade, že vám zakúpený výrobok neslúži k vašej spokojnosti a tak ako by mal, sme vám plne k dispozícii a v spolupráci s našimi dodávateľmi pripravení v čo najkratšom možnom čase vybaviť vašu oprávnenú reklamáciu. Preto, ak sa vyskytne závada na výrobku alebo sa vám zdá že niečo nie je v poriadku, neváhajte nás čo najskôr kontaktovať.

Ak sa závada vyskytne po uplynutí záručnej doby, sme pripravení poskytnúť Vám  resp. sprostredkovať kontakt na najbližšieho servisného technika príslušnej značky v rámci pozáručných podmienok.

zarucny-a-pozarucny-servis-264x200.jpgAby sme dokázali, že to myslíme vážne, v priestoroch štúdia je vám k dispozícii aj predaj náhradných dielov na nami predávané značky sanitárnej techniky a široký sortiment doplnkového tovaru. Garantujeme Vám predaj iba originálnych náhradných dielov a príslušenstva, ktoré objednávame priamo u výrobcov.

Riadime sa heslom: Vaša spokojnosť naša radosť.

Realizácie kúpeľní

Máte v rukách krásnu vizualizáciu Vašej novej kúpelne a neviete čo ďalej? Kto mi postaví novú priečku, presunie vodu, prerobí elektrinu? Neváhajte a skúste to s nami!


Dizajnéri sa Vám postarajú o návrh vzhľadu a vybavenia kúpeľne, o technickú stránku sa musia postarať odborníci, ktorým môžete dôverovať a ktorí urobia ten posledný krok a dotiahnu našu spoločnú prácu do finále.

realizacia.jpgAby ste dosiahli, že kúpeľňa bude ako “z obrázku”, zavolajte si profesionálov, ktorí odvedú svoju prácu na 100%. Dlhoročné skúsenosti našich pracovníkov sú zárukou, že odvedú prácu, s ktorou budete určite spokojní.

V prípade, že si chcete dohodnúť obhliadku u vás doma,  kontaktujte vedúcu predajne.

Ak potrebujete riešiť realizáciu vašej kúpelne komplexne (vrátane stavebnej časti) kontaktujte nás a my sa o všetko potrebné postaráme za Vás.

Pre stavebné firmy, architektov, developerov

Hľadáte spoluprácu s profesionálnym kúpeľňovým štúdiom pre svojich klientov?


Zaisťujeme kompletný technický a dodávateľský servis pre stavebné firmy, architektov, developerov. Hladký priebeh stavby je základom spokojnosti každého zákazníka, v neposlednom rade šetrí čas a taktiež peniaze zúčastnených strán.

pre-firmy_264px.jpgNa základe požiadaviek konečného zákazníka vypracujeme podklady pre kúpeľne, podrobnú špecifikáciu, grafický návrh, kladačský plán, technické výkresy, a taktiež cenovú ponuku na kompletnú dodávku. Pri zložitejších zákazkách uskutočňujeme odborné konzultácie priamo na stavbe.

Kontaktujte nás

AQUATICA s.r.o.
Stará Vajnorská 39/13555
831 04 Bratislava

Tel.: +421 2 20 44 22 40
E-mail: info@aquaticasro.com

Otváracia doba:
Štúdio: Po - Pia 8:30 - 17:00
Podrobné kontakty