Inda

ÚTULNÉ DOPLNKY S MODERNÝM DIZAJNOM


Jeden z najstarších talianskych výrobcov kúpeľňových doplnkov spoločnosť INDA Srl. otvoril svoju prvú fabriku už v roku 1944 v mestečku CARAVATE v provincii Varese. V súčasnosti zamestnáva okolo 550 pracovníkov v 3 výrobných prevádzkach.

Charakteristickým znakom kúpeľňových doplnkov INDA je výroba z tých najkvalitnejších materiálov. Kúpeľňové doplnky INDA dodávajú každej kúpelni pocit útulnosti a zároveň veľmi moderný a dynamický vzhľad. Vybrať si môžete z obrovskej ponuky kúpeľňových doplnkov rôznych tvarov, rozmerov a dizajnu. Vďaka svojím vlastnostiam, kvalite a maximálnej funkčnosti sa kúpeľňové doplnky INDA čoraz častejšie objavujú v prostredí hotelov, na verejných ale i súkromných miestach. Kúpeľňové doplnky INDA môžete nájsť v najvýznamnejších hoteloch svetovej úrovne.

Kúpeľňové štúdio AQUATICA® ako obchodný partner firmy INDA vám môže ponúknuť výhodné ceny aj pre ďalší predaj. Ak ste obchodná, stavebná alebo montážna firma neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si výhodné obchodné podmienky.

Na stiahnutie: INDA_katalog_2016.pdf