AKTUALITY SPOLOČNOSTI

Každý mesiac pre vás vyberáme to najzaujímavejšie zo sveta úsporných vykurovacích systémov, novinky zo sveta kúpeľní, obkladov a kvalitných drevených podlahovín. 


 • CITYFLOOR Admonter - Kvalitné drevené parkety a obklady

  Drevené podlahy Admonter vo formáte doska, predstavujú celú prírodnú krásu regiónu Geseuse uprostred Rakúska. S našimi podlahami máte 100% istotu, že sú vyrábané v súlade s ochranou životného prostredia a prísnymi rakúskymi smernicami.

  Podlahy sú vhodné na podlahové vykurovacie systémy s povrchovou teplotou až 29st. celzia (pri relatívnej vlhkosti vzduchu 40-60%) a tiež je možné podlahy použiť do kúpeľní a namáhaných priestorov.

 • 01_fotka_energywater_uvod Mineral Water Doctor (Energywater MWD).

  Od 1.9.2016 sa stala spoločnosť TechNick s.r.o. obchodným partnerom slovenskej spoločnosti Energywater s.r.o. pri distribúcii produktu slúžiaceho na zmäkčovanie vody - Mineral Water Doctor (Energywater MWD).
  Zariadenie Energywater MWD funguje na princípe galvanickej úpravy vody a ponúka riešenie pre zamedzenie tvorby vodného kameňa bez chémie, magnetov, či odoberania cenných minerálov z vody.

  0 € náklady na chemické čistenie systému.
  Vďaka fyzikálnej úprave vody, odpadávajú náklady na chemické zmäkčovanie vody – environmentálny voči prírode.

  10 – ročná životnosť
  Zariadenie Energywater® MWD je vyrobené z prvotriednych hygienicky nezávadných materiálov najvyššej kvality– záruka vysokej efektivity a dlhoročnej životnosti.

  25 % úspora energie
  Vďaka eliminácii vodného kameňa sa zvyšuje prestup tepla pri ohreve vody vo výmenníkoch, tým sa znižujú prevádzkové náklady – menšia spotreba elektrickej energie a plynu.

  100 % energetická sebestačnosť
  Vďaka jednoduchému fyzikálnemu princípu, na ktorom funguje Energywater® MWD, nepotrebuje zariadenie žiadnu elektrickú energiu – energeticky sebestačný.

  Výrobok Energywater MWD si môžete objednať na našej kontaktnej adrese alebo zakúpiť priamo v prevádzke spoločnosti TechNick s.r.o. na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave.

  PDF leták si môžete pozrieť TU!

 • 01_Geberit_Aqua_Clean Deň Geberit AquaClean

  V našom kúpeľnom štúdiu Aquatica sa v utorok 25.10.2016, v čase od 10:00 do 18:00, bude konať Deň Geberit AquaClean! Prídťe sa zoznámiť s najnovšími trendami v oblasti hygieny a kúpeľňového dizajnu, ale hlavne vyskúšať si priamo v kúpeľňovom štúdiu Aquatica špičkové toalety Geberit AquaClean Mera a Geberit AquaClean Sela. Všetci návštevníci budú mať tiež možnosť zapojiť sa do súťaže o elegantné sprchovacie sedadlo Geberit AquaClean 4000. Okrem hlavného programu bude pre návštevníkov pripravený aj sprievodný program (využitie aromaterapie v našich domovoch) a tiež občerstvenie.

  Toaleta s integrovanou sprchou od spoločnosti Geberit vám stlačením jediného tlačidla poskytne dôkladné umytie intímnych partií príjemne teplým prúdom čistej vody. V závislosti od modelu si môžete vychutnať aj ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti pre ešte vyššiu úroveň hygieny a pocitu pohody. Spoločnosť Geberit intenzívne pracuje na vývoji toaliet s integrovanou sprchou už viac ako 30 rokov a svojím radom výrobkov Geberit Aqua Clean vytvorila úplne nové štandardy v oblasti kvality, dizajnu a pohodlia.

  Stále viac ľudí sa po použití toalety spolieha na očistu vodou. Teplá voda opláchne intímne partie a zanechá dlho pretrvávajúci pocit čistoty a sviežosti. Geberit AquaClean vás pohodlne obslúži a jediné, čo sa od vás očakáva, je stlačiť jedno tlačidlo na diaľkovom ovládači. Preto je táto toaleta atraktívnou alternatívou klasického bidetu. Či už si umývate ruky, sprchujete sa alebo sa ponárate do príjemného kúpeľa, voda vám vždy dodá pocit dokonalého osvieženia a čistoty. Geberit AquaClean vám prináša rovnako príjemný pocit aj pri používaní toalety. Toaleta s integrovanou sprchou od spoločnosti Geberit vám stlačením jediného tlačidla poskytne dôkladné umytie príjemne teplým prúdom čistej vody. V závislosti od modelu si môžete vychutnať aj ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti pre ešte vyššiu úroveň hygieny a pocitu pohody. Spoločnosť Geberit intenzívne pracuje na vývoji toaliet s integrovanou sprchou už viac ako 30 rokov a svojím radom výrobkov Geberit AquaClean vytvorila úplne nové štandardy v oblasti kvality, dizajnu a pohodlia.
  Geberit AquaClean vás účinne očistí príjemným prúdom teplej vody. Sortiment výrobkov ponúka vhodný model pre akékoľvek požiadavky a akúkoľvek domácnosť. V ponuke nájdete kompletné zariadenia so štýlovým dizajnom až po sedadlá, ktoré je možné ľahko namontovať na existujúce toalety. V závislosti od modelu máte okrem príjemného prúdu vody k dispozícii aj rôzne ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti. Patria medzi ne nastavenie oscilujúceho prúdu vody, pulzujúca masážna sprcha, jemná dámska sprcha, automatické odsávanie zápachu a šetrný teplovzdušný sušič. Vyberte si svoj obľúbený model!

Kontaktujte nás

TechNick s.r.o.
Stará Vajnorská 39/13555
831 04 Bratislava

Tel.: +421 (2) 322 62 121
Mobil: +421 (905) 230 162
E-mail: info@technick.sk

Otváracie hodiny:
Po - Pia 7:30 - 16:00
Podrobné kontakty